אודות

החזון של הזדמנויות לצמיחה
הוא לאפשר לאנשים לקבל השראה ומוטיבציה לצמיחה ולחופש כלכלי
כלים מעשיים להתמודדות ומיקוד בהצלחה ובהנאה דרך שיפור יומיומי.

הזדמנויות לצמיחה הוקמה ומנוהלת ע"י
יונית ורבר
 – מנטורית להצלחה ולחופש כלכלי, מומחית ליצירת מוטיבציה, וסופרת בינ"ל עם למעלה מ 40 ספרים שנמכרים ברחבי העולם באמצעות אמזון העולמית.

יונית חיה עם משפחתה חופש כלכלי, חיי שפע ושלווה ומלמדת אנשים כיצד להגיע בעצמם לחיים כאלה ממקום של תשוקה ומוטיבציה גבוהה ליצירת החיים שהם באמת בוחרים לעצמם.

יונית הינה בעלת תואר שני בניהול מערכות מידע מהטכניון, ו-9 שנות ניסיון כמרצה באקדמיה ומנהלת פרויקטים. בהמשך סיימה לימודי טיפול באמנות במכללת בית ברל וקורס אימון בחברת תות תקשורת ותוצאות ובהמשך גם לימודי אימון רגשי של בי"ס לאימון קוד התדר האנושי.

יונית ממשיכה ולומדת כל הזמן מטובי המומחים והמאמנים בארץ ובעולם כדוגמאת טוני רובינס, טי הארב אקר, בלייר סינגר, רוברט שמין, ביירון קייטי, ועוד ועוד.

תוכנית הדגל של יונית נקראת "לשחרר את המליונר שבפנים", תכנית שעוזרת לאנשים לעלות על הדרך המרגשת והמעצימה לחיים של חופש כלכלי, שפע ושלווה. אלפי אנשים כבר עברו את התכנית והצטרפו לקהילת המליונר אותה מובילים יונית וצחי בעלה.

לצפיה בסדרת הסרטונים "הדרך לייצר חיים של חופש כלכלי, חיי שפע ושלווה" ולפרטים אודות התכנית "לשחרר את המליונר שבפנים" היכנסו לקישור כאן.

Yonit Werber