דו”ח במתנה!
7 תובנות הבסיס שיעלו אתכם באופן מהנה, פשוט ונעים על

הדרך לחופש הכלכלי.

חופש כלכלי כמו שאתם רוצים.

דמיינו איך זה מרגיש, אתם מתעוררים בבוקר ואין לכם שום מתח כלכלי. אתם חווים שלווה ורוגע – יודעים שהעתיד הכלכלי שלכם מובטח. יש לכם תחושה של שפע ושכל העולם פרוס לרגליכם.
והתחושות האלה – הן לא רק פנימיות – זו מציאות החיים שלכם!
 
יש לכם את כל הכסף שאתם צריכים ורוצים… אתם יכולים לצאת לחופשות משפחתיות, לנוח ולבלות עם בן/בת הזוג שלכם. יש לכם את כל מה שאתם זקוקים לו על מנת להגשים את עצמכם בלי שום מגבלהלתרום ולתת לכל ארגון ואדם שאתם בוחרים.
לחיים כאלה קוראים חיים של חופש כלכלי, חיי שפע ושלווה!
יונית וצחי עם תיבת אוצר

חיים של חופש כלכלי זה ממש לא פריבילגיה, אלא החובה המוסרית של כל אחד ואחת מאיתנו כדי שנוכל לעזור לעצמנו ולאחרים ולהפוך את העולם הזה למקום טוב יותר. .

קצתעלינו .

בשנת 2011 נתקלנו לראשונה במושג חופש כלכלי והבנו שאלה החיים שאנחנו בוחרים לעצמנו. לקח לנו כשלוש שנים וחצי ליצור את מציאות החיים שביקשנו לנו, כולל ליצור לעצמנו מגוון של ערוצי הכנסות פסיביות ולהגשים את החופש הכלכלי הנכון והמדויק לנו (כולל שנ”צ כל יום 😉 ).

משנת 2014 אנחנו מעבירים תהליכי עומק מנטאליים, רגשיים, מוטיבציונים, רוחניים ופרקטיים שאיפשרו כבר לאלפי אנשים ולמשפחות לעבור שינויים משמעותיים ומעצימים בחייהם, לעלות על הדרך לחיים של חופש כלכלי, חיי שפע ושלווה וליצור את מציאות החיים שהם בוחרים לעצמם. אנחנו מלמדים כיצד להגדיל הכנסות ולייצר מגוון ערוצי הכנסות פסיביות. אבל המהות של העשייה שלנו היא הרבה מעבר לכסף, היא החופש – החופש לחיות את החיים שאתם רוצים וראויים לחיות. ולא, זה לא מאוחר להתחיל לחיות אותם כבר עכשיו, בדיוק מהנקודה בה אתם נמצאים. הגעתם למקום הנכון ובזמן הנכון ביותר עבורכם. איזה כיף שאתם כאן!

יונית וצחי ורבר - אילוסטרציה - דיבור

לקבלת הדו"ח (במתנה) - הכניסו פרטים והדו"ח יישלח לתיבת המייל שלכם .

טופס מילוי פרטים יונית וצחי

לקבלת הדו"ח (במתנה) - הכניסו פרטים והדו"ח יישלח לתיבת המייל שלכם .

עיצובים: עדי רמות
Developed by
דילוג לתוכן