מוזמנים להכיר את הספר החדש שלנו "החופש הכלכלי שלך"

הסיפור האישי שלנו

הסיפור האישי שלנו .

הי, איזה כייף שבאתם! אנחנו צחי ויונית ורבר, שמחים להכיר אתכם. אנחנו אנשים “כמוני וכמוכם”, אוהבי אדם ואוהבי חיים.

הסיפור האישי שלנו הוא סוג של טלנובלה. רצו הכוכבים ולשמחתנו הרבה נפגשנו במקרה (או שלא) אי שם בשנת 2004 בריקודי שנות השישים.

יונית הייתה אז בת 29, אלמנה מזה ארבע שנים (עמוס בעלה נהרג בתאונת עבודה כשהייתה בת 25 ויומיים). צחי היה אז בן 37, בהליכי גירושין, עם ארבעה ילדים מקסימים בני תשע עד שנתיים וחצי (חן, נופר, לחן ואורן). אח שכול של הצבא מגיל שש עשרה. 

כשנפגשנו, החיבור בינינו היה מיידי וידענו שזה זה. לאחר שנישאנו נולדו לנו שני גורים מתוקים נוספים (מאיה ונועם). במשך שתים עשרה שנה חיינו עם שמחת חיים ובנינו לעצמנו חיים של חופש כלכלי, חיי שפע ושלווה 

נגן וידאו
נגן וידאו

ב-2016 אנשי קצין העיר דפקו על דלתנו. חן, בנו הבכור של צחי, חייל במודיעין, בחר לשים קץ לחייו בצוהרי יום הזיכרון. כשקיבלנו את הבשורה המרה, הסתכלנו זה בעיניו של זו בהלם ובעצב גדול, המומים מהמוות הקרוב הכל כך מפתיע שנפל עלינו, ולחשנו זה לזו: לשנינו יש ניסיון עם שכול קרוב. אנחנו מכירים את זה ויודעים שזה עומד להיות עצוב וכואב. שנצטרך לאסוף לא רק את עצמנו אלא גם את חמשת האחים והאחיות של חן שאפילו עוד לא קיבלו את הבשורה.

באותה נשימה בחרנו לא לוותר על החיים. שם, באותו רגע קיבלנו החלטה משותפת: הבית שלנו ימשיך להיות בית שמח, בית של שפע וחופש כלכלי. בחרנו על אף השכול הקשה שפקד את ביתנו ובמקביל לו, להמשיך להנות ולחגוג את החיים, וזה מה שאנחנו עושים עד היום – מגשימים חלומות, חיים בחופש כלכלי והכי בעוצמה שאנחנו יכולים ועוזרים גם לאחרים להגשים את חיי החופש הכלכלי שהם בוחרים. אנחנו שמחים שאתם כאן וסקרנים לשמוע איזה חלומות על חופש כלכלי יש לכם 🙂

רוצים להכיר אותנו עוד? מוזמנים לצפות בסרטונים 

הסיפור שלנו עם חופש כלכלי .

את הרגע שבו שמענו את הביטוי ששינה את חיינו לא נשכח לעולם. זה היה בשנת 2011 בכנס של טוני רובינס ברימיני שבאיטליה, ישבנו באולם דחוס עם עוד כ-8,000 נשים וגברים, כשלפתע נזרק לחלל האוויר הביטוי “פיננשיאל פרידום” – (חופש כלכלי)

קבלו מתנה - דו"ח 7 תובנות הבסיס שיעלו אתכם על הדרך לחופש כלכלי
דילוג לתוכן