מוזמנים להכיר את הספר החדש שלנו "החופש הכלכלי שלך"

הספרים שלנו

הספרים שלנו .

הספרים שלנו נכתבו על בסיס חוויות החיים האישיות והמקצועיות שלנו.
את הספר הראשון, “העלמה נה והבור” כתבה יונית על בסיס סיפור החיים האישי שלה, אחרי שהתאלמנה בפתאומיות מבעלה הראשון וארבע שנים אחרי הכירה את צחי. זהו ספר שמשאיר תקווה ובחירה בחיים למרות הבורות שנפערים בהם. הספר קיבל חיים משלו והאימפקט שלו בעולם הפתיע וריגש אותנו מאוד.

לראשונה, הרגשנו את היכולת להשפיע ולהעביר מסר מעצים לאלפי אנשים – מה שהביא אותנו לכתוב ולהוציא לאור עוד ועוד ספרים, מהמקום המקצועי שלנו כמנטורים לחופש כלכלי ומהמקום האישי שלנו כהורים. ספרים בנושאי התפתחות, יזמות וחופש כלכלי, וכייף.

אנחנו מזמינים גם אותך לקרוא את הספרים שכתבנו, לקבל השראה וחיזוק ברגעים הקשים של החיים, לפתוח את הראש להכנסות פסיביות וחופש כלכלי, ובאמצעות ספרי הילדים שלנו להעצים את ילדיך וליהנות יחד איתם.

החופש הכלכלי שלך – הדרך לחיות את החלום עכשיו

ספר עיון מרגש וחדש מסוגו המעביר את קוראיו תהליך מעמיק המאפשר להם לעלות על הדרך ליצירת חיים של חופש כלכלי, חיי שפע ושלווה. בספר שזורים סיפורים אישיים מהדרך האישית שלנו ליצירת חיי החופש הכלכלי שבחרנו לעצמנו, סיפורי לקוחות והמהלכים שהם עשו ליצירת החופש הכלכלי שלהם, וכן פרקטיקה שלמה שלב אחר שלב המאפשרת לקוראי הספר ליצור לעצמם מגוון רחב של ערוצי הכנסות כולל פסיביות וחיים של חופש כלכלי.

העלמה נה והבור – מאת יונית ורבר

מי מאיתנו לא נתקל בחייו בבור כזה או אחר? מה עושים כשהמציאות כופה עלינו אסון בחיים? האם ניתן לצמוח ממנו? על שאלות אלה ועוד, בספר יצירתי ייחודי ומרגש המבוסס על סיפור צמיחה אישי מתוך התמודדות עם שכול, המאפשר לאנשים לראות באור קצת שונה את תהליך ההתמודדות שלהם עם בורות בחייהם. הסיפור עושה שימוש בהומור, המדגיש שבכל בור קיימת הזדמנות לצמיחה.
פשוט-להצליח

פשוט להצליח – להתמקד בהצלחה

כלי עבודה אימוני לתכנון ולהגשמת יעדים, המחזק את יכולות המיקוד עצמי ומייעל את עשייתכם בדרך להצלחה אישית ועסקית תוך כדי העצמה והתפתחות.

יזמות לילדים סקרנים – עושים כסף בכיף

פר המיועד לגילאי 6-12, באמצעותו רוכשים הילדים כלים מעשיים ותובנות של יזמים (חברתיים ועסקיים), שאת חלקם הם מתרגלים בתוך הספר (זהו ספר כתיבה ואימון אישי), ואת חלקם הם מתרגלים בחיים האמיתיים כבר בגילם הצעיר.
הספר זמין בשפות עברית, אנגלית וסינית.

אמא היא לא

ספר קליל ומלא הומור שכייף לקרוא עם הילדים או הנכדים הטומן בחובו מסר מרגש על תפקידה של אמא בחיים שלנו ועל האהבה שהיא מעניקה. הספר נמכר משנת 2013 ברחבי העולם באמצעות אמזון העולמית בשפות אנגלית, צרפתית וספרדית ונקרא נכון לשנת 2023 ע"י למעלה מ 120,000 משפחות ברחבי העולם.

אבא הוא לא

ספר הומוריסטי ומלא אהבה המתאר את הקשר הקסום בין אב לילדיו. הספר נמכר משנת 2014 ברחבי העולם באמצעות אמזון העולמית (בשפה האנגלית).
ניתן להזמין את הספר בפורמט של כריכה קשה או בפורמט של ספר צביעה.

העצמה פיננסית בחופש הגדול – eBook

ספר דיגיטלי המלווה הורים יד ביד לקראת החופש הגדול ובמהלכו ומאפשר להם להפוך את החופש הגדול מבור פיננסי מלחיץ לתקופת העצמה פיננסית להם ולילדיהם. בספר 64 עמודים מלאי תוכן, כלים פרקטיים, דוגמאות, תסריטי שיחה, וסיפורים מעוררי השראה. הוא סוג של יועץ להעצמה פיננסית שנותן מענה מדויק ומפורט בהתמודדויות הקריטיות עם הילדים בקיץ ברגעים שמשעמם להם, כשהם מתוסכלים מהתקציב, כשהם נתונים ללחץ חברתי, ועוד…
קבלו מתנה - דו"ח 7 תובנות הבסיס שיעלו אתכם על הדרך לחופש כלכלי
דילוג לתוכן