מוזמנים להכיר את הספר החדש שלנו "החופש הכלכלי שלך"

חופש כלכלי

חופש כלכלי

לא סתם המושג “חופש כלכלי” מתחיל במילה “חופש”. לפני הכל, חופש כלכלי זה החופש לחיות את החיים שאתם באמת רוצים לחיות. זה אומר לעצור ולשאול את עצמכם איך אתם רוצים שהחיים שלכם ייראו, בלי להיות עסוקים בשאלה האם אתם יכולים להרשות את זה לעצמכם. לא איך אמרו לכם שצריך לחיות או איך שמצפים מכם, אלא איך אתם רוצים. כן, יש לנו אפשרות אמיתית לבחור איך ייראו החיים שלנו וממש ליישם את זה. בא לכם לעבוד מהבית? זה אפשרי. בא לכם שנ”צ כל יום? אפשרי. בא לכם לגור בבית יפה על פי טעמכם? – אפשרי. בא לכם לטייל חודשים מסביב לעולם בלי לדאוג לפרנסה? גם זה אפשרי. את כל אלה עשינו ואנחנו עושים כבר למעלה מעשור, עד היום.

חופש כלכלי זה להרגיש טוב עם כסף, עם שפע ועם עושר. זה להרחיב את התודעה ולהיפתח לעולם חדש של ערוצי הכנסות שלא יושבים על המשוואה זמן=כסף, או במילים אחרות – לדעת לייצר לעצמכם ערוצי הכנסות פאסיביות, שיאפשרו לכם להיות אדונים של הזמן של עצמכם ולעשות בו כל מה שעושה לכם שמח וטוב על הלב. זה לתת לכסף שלכם לעבוד עבורכם, ולייצר לכם הכנסות גם כשאתם ישנים או מטיילים בעולם. אלה לא קלישאות, אלה חיים קיימים ואפשריים גם עבורכם.

אם אתם מדמיינים לעצמכם עכשיו ערסל על חוף ים אקזוטי – זה נהדר! חשוב לנו רק להוסיף שמשמעותו של חופש כלכלי היא לא רק חיי נוחות והנאות, אלא גם יציבות ברגעי משבר וקושי שהחיים מפתיעים אותנו בהם. זאת למדנו על בשרנו, כפי שתוכלו לקרוא בסיפור האישי שלנו.

הניסיון שלנו של למעלה מעשור בליווי אנשים ליצירת חיי החופש הכלכלי שלהם מראה שלכל אדם ובכל תקופה בחיים חופש כלכלי יכול להיראות אחרת, זו הבחירה שלכם איך ייראו חיי החופש הכלכלי שלכם (וכן, מותר לדימיון שלכם להתפרע כמה שבא לכם). בנוסף, למדנו שלא משנה מהי נקודת המוצא שלכם לתהליך – מכל נקודה תוכלו לפעול ולהתקדם עוד ועוד בדרך החיים הנפלאה הזו שנקראת חופש כלכלי, חיי שפע ושלווה.

אנחנו מציעים שלוש דרכים עיקריות ללמוד מאיתנו מהי הדרך ליצירת חופש כלכלי חיי שפע ושלווה:

תוכנית הדגל שלנו:
"לשחרר את המיליונר שבפנים"

תכנית אינטרנטית מעשית בת תשעה שבועות שתעביר אתכם תהליך עומק מוטיבציוני, מנטאלי, רגשי, רוחני ופרקטי ותעלה אתכם על הדרך לחיי החופש הכלכלי הנכונים לכם. התכנית מתחלקת לשני חלקים עיקריים, בראשון שנעבוד על מערכת היחסים שלכם עם הכסף ובחלקו השני נעבוד על הפרקטיקה של יצירת חיים של חופש כלכלי.

מבנה תהליכי זה של התוכנית מתבסס על שתי תובנות שורש מהותיות:

האחת: המצב הכלכלי שלנו הוא שיקוף של מערכת היחסים שלנו עם כסף ולכן אם נרצה לשפר את מצבנו הכלכלי בצורה אמיתית ולאורך זמן אנחנו צריכים קודם כל לשפר את מערכת היחסים שלנו עם כסף, עושר ושפע.

השניה: לכל אחד ואחת מאיתנו יש קולות רבים בראש, ובכל הקשור למצבנו הכלכלי יש לנו 2 סוגי קולות:

הקול של העשיר/ה שבפנים והקול של העני/ה שבפנים. גם בתוך כל אחד ואחת מכם קיימים הקולות האלה. עם קולו של העשיר שבפנים נולדנו. הוא זה שמהילדות דחף אותנו קדימה להתפתח, ללמוד, לשחק, ליהנות מהחיים. הוא היזם והמתלהב, האופטימי והאקטיבי. הוא זה שעזר לנו לקום בכל פעם מחדש אחרי שנפלנו, ועודד אותנו לנסות שוב ושוב עד שלמדנו ללכת, ואחר כך גם לרוץ ולקפוץ. כולנו נולדנו עם הקול הזה אבל עם השנים, בעיקר בשנים הראשונות לחיינו, אבל גם וככל שגדלנו, ראינו, שמענו וחווינו כל מיני סיטואציות סביב כסף ועושר, שגרמו לזה שהקול של העשיר פשוט הלך והשתתק. וברגע שהוא השתתק, תפס את מקומו קול אחר, שכל הזמן לוחש לנו באוזן איך להתנהל: הקול של העני שבפנים. איכשהו עם השנים, בלי ששמנו לב, הקול הזה לקח את הפיקוד אל עבר קושי כלכלי והישרדות, והרחיק אותנו יותר ויותר מהחופש הכלכלי. עד היום, מכיוון שלא הייתם מודעים לשני סוגי הקולות האלה שמנהלים אתכם לא באמת יכולתם לבחור לאן החיים שלכם יגיעו מבחינה כלכלית.

אבל עכשיו – כשכבר ברור לכם שהם שם, יש לכם הזדמנות לבחור. למי אתם בוחרים להקשיב? לקול שיביא אתכם לחיים של פנסיה נמוכה, קושי, דאגות, צורך לעבוד קשה כדי לסגור את החודש, פחות זמן עם הילדים מכפי שהייתם רוצים ותחושה של התפשרות? או לזה שיעלה אתכם על הדרך לחופש הכלכלי? בתוכנית אנחנו לומדים לזהות את הקולות האלה ולבחור להקשיב לקולו של העשיר שבפנים שמעלה אותנו על הדרך לחיים של חופש כלכלי, שפע ושלווה.

*משתתפי התוכנית, מעבר לתכנים הדיגיטליים עצמם מקבלים ליווי אישי של שנינו לתקופה של חצי שנה במייל. בליווי זה אתם יכולים לשאול כל שאלה שעולה לכם בדרך שלכם ליצירת חופש כלכלי, ואנחנו נענה, נתמוך ונכוון בשמחה. אם תרגישו שנתקעתם בדרך – אנחנו ממש פה בשבילכם, ללכת אתכם יד ביד בדרך שלכם, להקל ולקצר לכם אותה (ככל האפשר) מתוך הניסיון והידע שלנו. בנוסף, משתתפי התוכנית מצטרפים לקהילת המיליונר, שם נמצאים בוגרי ומשתתפי התוכנית. בקהילה תוכלו לשתף את התהליך שאתם עוברים, לשאול שאלות ולהתייעץ עם חברי הקהילה. לקרוא על הדברים שהם עוברים בתהליך שלהם, ליצור קשרים, חברויות, ללמוד יחד, ליצור שיתופי פעולה ועוד. חברי הקהילה הם לקוחות הפרימיום שלנו והם נהנים לא פעם מתכנים ייחודיים ומהטבות השמורות רק להם.

בקישור פה תוכלו לצפות (בחינם) בסדרת סרטונים המסבירה בפירוט על השלבים שבדרך ליצירת חופש כלכלי, ועל ההצטרפות לתוכנית ומה היא כוללת.

קרא עוד

ספר העיון שלנו:
החופש הכלכלי שלך – הדרך לחיות את החלום עכשיו

ספר עיון מרגש, מעשי וחדש מסוגו המסכם ידע וניסיון שצברנו במשך למעלה מ 13 שנים ומעשור של ליווי משפחות רבות ליצירת החופש הכלכלי שלהם. הספר מלמד את הפרקטיקה, שלב אחר שלב (כולל שלל תרגילים מעשיים), המאפשרת לקוראים ליצור לעצמם מגוון רחב של ערוצי הכנסות כולל הכנסות פסיביות וחיים של חופש כלכלי. בספר שזורים סיפורים מהדרך האישית שלנו ליצירת חיי החופש הכלכלי שבחרנו לעצמנו, וכן מגוון סיפורי לקוחות והמהלכים שהם עשו ליצירת החופש הכלכלי שלהם.

בספר תגלו איך באמצעות צעדים שמשתלבים ביום-יום תוכלו לשנות את מסלול חייכם ולעלות על הדרך לחופש כלכלי. תמצאו תרגילים מעשיים שיעזרו לכם ליישם את השינוי באופן הנעים והמדויק ביותר עבורכם, לזהות את המעצורים האישיים שחסמו אתכם עד היום בדרך לחופש כלכלי. תלמדו כיצד לגרום לכסף לעבוד עבורכם (אפילו בזמן שאתם ישנים או מטיילים בעולם), תרוויחו מניסיונם של אחרים שיצאו לחופש כלכלי, תמצאו עשרות רעיונות לערוצי הכנסה שכל אחד ואחת יכולים לממש, ועוד.

צחי ויונית רקע שחור

פגישות ייעוץ ואימון פרטניות
עם יונית ו/או צחי

ניתן לקבוע איתנו פגישות ייעוץ פרטניות בכל הקשור להתקדמות שלכם לכיוון חיי החופש הכלכלי הנכונים והמדוייקים עבורכם. נושאים נפוצים עליהם אנחנו עובדים עם הלקוחות שלנו:

  • הקמת עסקים מבוססי מנועים ליצירת ערוצי הכנסות פסיביות.
  • מבט משותף על ערוצי ההכנסות שיש לכם היום (בין אם אתם שכירים או עצמאים) ומתן רעיונות לכיוונים חדשים ליצירת ערוצי הכנסות נוספות כולל פסיביות נכונות עבורכם.
  • המיינדסט הנכון לכניסה להשקעות נדל”ן, והכוונה מתאימה לצרכים שלכם להשקעות נדל”ן בארץ ובעולם.
  • עבודה חוויתית ומשותפת על מערכת היחסים שלכם האישית, הזוגית והמשפחתי, עם כסף ועוד.

 

לקביעת פגישה אישית אצלנו ברחובות או בזום,
אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

קבלו מתנה - דו"ח 7 תובנות הבסיס שיעלו אתכם על הדרך לחופש כלכלי
דילוג לתוכן