מוזמנים להכיר את הספר החדש שלנו "החופש הכלכלי שלך"

להיות שותפי שיווק שלנו

להמליץ ולהרוויח מזה כסף

ליצור ערוץ הכנסה מיידי ללא השקעה כספית.

אם אתם אנשים שבוחרים לקחת אחריות על המצב הכלכלי שלהם, ורוצים לייצר ערוצי הכנסה נוספים שלא מצריכים מאמץ או השקעה כספית,
נשמח להציע לכם הזדמנות להתחיל לייצר הכנסה כבר עכשיו ובקלות!

על מה מדובר? מה זה תכנית שותפים?

Affiliate (או “שיווק שותפים”) זו שיטה לגיטימית ומקובלת מאוד בעולם העסקי, שבה אנשים ממליצים לאנשים אחרים על מוצרים או שירותים שהם צרכו והם מרוצים מהם. זה כמו מה שנקרא המלצה “מפה לאוזן”, רק בצורה דיגיטלית, שבה בנוסף להמלצה נותנים לחברים לינק שמוביל למוצרים או השירותים שממליצים להם עליהם. במידה והם נרשמים לאותו מוצר או שירות דרך הלינק ששלחתם להם, אתם תקבלו עמלת שיווק או במילה פשוטה – כסף :).

למה בעצם שתשלמו לי? אני בסה”כ מספר על זה לאנשים שאני מכיר…

קודם כל אנחנו מאוד מעריכים את הבחירה שלך לחבור לתכנית השותפים שלנו – גם בשביל לעזור לנו בקידום התכנים שלנו וגם בשביל לקדם את עצמך כלכלית. אנחנו מאוד אוהבים אנשים שלוקחים אחריות על החיים ומייצרים לעצמם ערוצי הכנסות נוספים ופשוטים למימוש ושמחים לעשות איתם שיתופי פעולה מעצימים מהסוג הזה.

בעינינו אפילו אם העשייה היא “בסה”כ סיפרתי”, אבל נותנת ערך, זה שווה ממש.

כמו בכל עסק שפועל נכון, יש לנו תקציב מיוחד שמטרתו שיוק של המוצרים שלנו. אנחנו מעדיפים, במקום להשקיע אותו בפרסומים ממומנים, לאפשר לשותפי השיווק שלנו לייצר לעצמם ערוץ הכנסה כזה שהוא הכי WIN WIN WIN שיש. 

למה אתם מתכוונים ב- WIN WIN WIN? 

זה אומר שכולם מרוויחים מזה – האנשים להם תמליצו על התכנים והמוצרים שלנו ירוויחו המלצה על תוכן מעולה עבורם, אנחנו נרוויח מזה שאתם מספרים עלינו ללקוחות פוטנציאלים חדשים, ואתם תרוויחו גם את הידיעה שעשיתם טוב לכולנו בחיבור הזה, וגם הכנסה שפשוט לייצר אותה, שלא יושבת על המשוואה זמן=כסף, ושמביאה ערך לעולם.

איך זה עובד ?

1. בוחרים את התוכנית שרוצים לשווק (אפשר לשווק יותר מאחת) ולוחצים על התמונה

2. נרשמים בטופס שבעמוד ההצטרפות לתכנית הספציפית שבחרתם

3. מקבלים מייל עם לינק ייחודי משלכם לפרסום המוצר

4. וזהו, מתחילים להפיץ וכאשר אנשים רוכשים דרככם, אתם מתחילים להרוויח!

התגמול משתנה בין התוכניות, לפרטים לחצו על התמונות.

הצטרפו עכשיו !

על איזו תוכנית תרצו להמליץ לאחרים? לוחצים על התמונה ומתחילים להרוויח

יזמות וכסף לילדים סקרנים” זוהי תוכנית אנימציה מדליקה המיועדת לילדים בגילאים 6 – 12 ולהוריהם, שרוצים לעודד את הילדים להתנהל עם כסף בצורה מעצימה, לייצר תפיסת מסוגלות עצמית גבוהה, לדעת לייצר הכנסות בעצמם, ולפתח מיומניות יזמיות.

לשחרר את המליונר שבפנים” היא תוכנית הדגל שלנו, שמעבירה אנשים תהליך שמאפשר להם לעלות על הדרך לחופש כלכלי. התכנית כוללת גם תוכן מעמיק ועשרות שיעורי וידאו מעשיים, גם הצטרפות לקהילה, וגם ליווי אישי שלנו במייל לתקופה של חצי שנה, לכל שאלה ואתגר שפוגשים בדרך לחופש הכלכלי. 

אתגר “להיפתח לערוצים חדשים” מתקיים בלייב בקבוצת פייסבוק סגורה ועוזר לאנשים לפתוח את הראש וליצור באופן מעשי ערוצי הכנסה חדשים שמאפשרים הכנסת כסף ממה שאוהבים. התוכנית משלבת תרגול מעשי ופרקטי יחד עם שינוי תודעתי.

קבלו מתנה - דו"ח 7 תובנות הבסיס שיעלו אתכם על הדרך לחופש כלכלי
דילוג לתוכן