מוזמנים להכיר את הספר החדש שלנו "החופש הכלכלי שלך"

על יונית

יונית ורבר .

איזה מרגש שאתם פה! אני יונית ורבר, יזמת, וסופרת בינ”ל (ספרי הילדים שלי זכו ליותר מ 300,000 קוראים ברחבי העולם).

אני מרצה בתחומי הדרך לחופש כלכלי, הגשמה עצמית, מערכת היחסים עם כסף, הכנסות פסיביות ויזמות. מלווה אנשים ומשפחות ליצירת חיי החופש הכלכלי שהם בוחרים לעצמם. את דרכי המקצועית התחלתי בטכניון, אני מהנדסת מערכות מידע עם תואר שני בניהול מערכות מידע מהטכניון. במשך כעשור עבדתי כמרצה ומנהלת פרויקטים באקדמיה.

בעקבות השכול שפקד אותי בגיל צעיר, הבנתי שהחיים קצרים ושכל רגע שעובר לא חוזר, והחלטתי לעשות שינוי ובמקום “לעבוד עם מחשבים” לעבור “לעבוד עם אנשים”. למדתי טיפול באומנויות וסוגים שונים של אימון אישי ועסקי ומשלל הכלים שצברתי לאורך השנים (אני תלמידה נצחית שמאמינה בלמידה מתמדת) כתבתי ספרים שונים, קורסים דיגיטליים ותוכניות אינטרנטיות שמעבירות אנשים תהליכי עומק מרגשים המאפשרים להם להפיק הרבה יותר מחייהם. בין שלל התכנים שפיתחתי נמצאת תכנית הדגל שלנו “לשחרר את המיליונר שבפנים” אותה עברו כבר אלפי אנשים שבחרו לעלות על הדרך לחופש הכלכלי, הקורסים “אאוטסורסינג מאסטרי”, ו”שיתופי פעולה של מיליון שח בשבוע”, שמקנים כלים חשובים למינוף זמן והגדלת הכנסות, סדרת האנימציה “יזמות וכסף לילדים סקרנים”, ועוד.

אני מאמינה בזכותו של כל אדם לחיות את החיים הכי טובים והכי משמחים שהוא רק רוצה, בזכות הבחירה שיש לנו בכל רגע בחיים, וביכולת להפוך את החלומות שלנו למציאות. אני יודעת שזה שאתם כאן, אומר שאתם לגמרי בשלים להגשים את החלומות שלכם, ואני מזמינה אתכם לצפות (בחינם) בסדרת סרטונים שמסבירה מהי הדרך לחיים של חופש כלכלי, שפע ושלווה.

יזמות וכסף לילדים סקרנים .

כחלק מהעבודה שלי מזה שנים ארוכות עם אנשים בוגרים על מערכת היחסים שלהם עם כסף, אני יודעת להגיד שמערכת יחסים זו שלנו נקבעת כבר בילדות. פרדריך דאגלס אמר ש”קל יותר לבנות ילד חזק מאשר לתקן אדם שבור”, ואני מאוד מאמינה בזה. לכן, פיתחתי סדרת אנימציה לילדים בשם: יזמות וכסף לילדים סקרנים, שמטרתה לעזור להורים לפתוח עם ילדיהם שיח מלמד, בריא ומעצים על כסף ועל דרכים לייצר אותו. מוזמנים להכיר את הסדרה בסרטון.

קבלו מתנה - דו"ח 7 תובנות הבסיס שיעלו אתכם על הדרך לחופש כלכלי
דילוג לתוכן