מוזמנים להכיר את הספר החדש שלנו "החופש הכלכלי שלך"

על צחי

צחי ורבר .

איזה כיף שאתם כאן! אני צחי ורבר, יזם ומשקיע נדל”ן פעיל, מומחה לפיתוח ערוצי הכנסות פאסיביות ומלווה אנשים לחופש כלכלי, מהנדס חשמל בעל תואר שני במנהל עסקים ובמשך למעלה מ-20 שנה בעלים של חברה קבלנית מצליחה. מאז שנת 2014 השקעתי בעשרות פרויקטי נדל”ן שונים בארץ וברחבי העולם, ועזרתי לאנשים רבים למצוא את החיבור המדויק עבורם, לעסקאות הנדל”ן המתאימות ביותר לצרכים ולרצונות שלהם. אני אוהב נדל”ן ונמצא בקשר רציף עם יזמי נדל”ן בארץ ובעולם, קרנות השקעה בנדל”ן, ומשקיעים רבים.

כתבתי ופרסמתי 4 ספרי נדל”ן שהם רבי-מכר באמאזון העולמית. פיתחתי את הקורס “נדל”ן בראש שקט – ממחשבה להשקעה” עבור אנשים שרוצים ללמוד את המיינדסט הנכון ואת הידע הרלוונטי שיאפשרו להם להיכנס להשקעות נדל”ן ולהמשיך לישון בשקט וללא חששות. קורס נוסף שלי שתוכלו לקרוא עליו כאן באתר הוא הקורס PicYourMoney שמלמד כיצד לבנות ערוץ הכנסה פסיבית ממכירת תמונות שצילמתם באתרי הסטוקים הגדולים.

אחד הדברים שאני הכי אוהב לעשות זה לשבת עם אנשים ולהראות להם כמה רבות האפשרויות ליצירת ערוצי הכנסות פסיביות שנמצאות סביבם, ולבנות איתם את רשימת הפעולות שתביא אותם למימוש אפשרויות אלה.

כאב לשישה ילדים אני יודע כמה שהזמן עם המשפחה שלנו הוא הדבר החשוב לנו ביותר. במקביל עלינו ליצור הכנסות שייכסו לא רק את העלויות ההכרחיות לקיום המשפחה אלא גם יאפשרו לכל אחד מבני ובנות המשפחה להגשים את החלומות שלהם. אבל איך מצליחים לייצר מספיק הכנסות בלי שזה יבוא על חשבון הזמן עם המשפחה?

אני מזמין אתכם לצפות (בחינם) בסדרת סרטונים בה אספתי מגוון דרכים שונות לייצר עוד הכנסות שלא יושבות על הזמן האישי שלכם, ויאפשרו לכם להגדיל את ההכנסות בהנאה ובכיף מהעשייה, מבלי להגדיל את כמות שעות העבודה.

קבלו מתנה - דו"ח 7 תובנות הבסיס שיעלו אתכם על הדרך לחופש כלכלי
דילוג לתוכן