מוזמנים להכיר את הספר החדש שלנו "החופש הכלכלי שלך"

הסיפור שלנו עם החופש הכלכלי

בחרנו בחיים של חופש כלכלי .

Financial Freedom

את הרגע שבו שמענו את הביטוי הזה,
ששינה את חיינו, לא נשכח לעולם.

זה היה בשנת 2011, בכנס של טוני רובינס ברימיני שבאיטליה. ישבנו באולם דחוס עם עוד כ-8,000 נשים וגברים, כשלפתע נזרק לחלל האוויר הביטוי הזה.

צחי: המוח שלי התחיל לרוץ באלפיים קמ”ש. הרגשתי שהוא מנסה לפצח את המילים ולהבין אותן בהקשר למושגים שכבר הכרתי, כמו עצמאות כלכלית – שהיא היכולת להשתכר למחייתי בלי להיות תלוי בהלוואות או בתמיכה מההורים.

ואז, כששמעתי את צמד המילים “הכנסה פסיבית“, הבנתי שעולם חדש ומרתק נפתח לפני. בכל השנים שבהן הייתי מהנדס אלקטרוניקה וקבלן לביצוע עבודות חשמל, וגם בשנים לפני כן, כשראיתי את התנהלותם הכלכלית של הוריי, לא הכרתי אופציה אחרת מאשר לקום בבוקר, ללכת לעבודה ולעבוד קשה והרבה.

ופתאום הרעיון המהפכני והמרגש הזה הונח לרגליי, וכל מה שהייתי צריך היה לבחור להכניס אותו לחיי.

יונית: לא הכרתי את הביטוי או את משמעותו, אבל משהו בצימוד המילים “חופש” ו”כלכלי” פתח לי מרחב נשימה שלא הכרתי קודם. הרגשתי את הבטן מתהפכת מסקרנות ואת הלב מקפץ משמחה. באותו רגע, כמו נדלק בי אור פנימי והוצפתי בהרגשה חמימה שהגעתי הביתה. לפתע שמעתי את קולה הפנימי של הילדה שהייתי, זו שגדלה בצמצום ובדאגה כלכלית מתמדת, זו שהלכה ללמוד לתואר הנדסה ולתואר שני בניהול מערכות מידע בפקולטה למחשבים בטכניון בעיקר כי חשבה שזו הדרך להתרומם כלכלית. זו שבהמשך חיפשה דרך לחיות בשמחה ובחופש על אף אתגרי החיים, שרצתה את הטוב ביותר עבורה ועבור ילדיה. שלמדה שעבודה נחשבת ומשכורת טובה הן לא העיקר, ושמה שחשוב זה החיים עצמם, ההגשמה האישית ומערכות היחסים הבין אישיות. הקול הפנימי הזה אמר לי באותו רגע: “כזה אני רוצה. קחי אותי לשם, ועכשיו”.

בחרנו בחיים של חופש כלכלי .

הסתכלנו אחד על השנייה בחיוך סקרן, כמו שני ילדים ששמעו על אוצר שהונח אי שם, ובלי להגיד מילה היה לנו ברור שאנחנו הולכים על זה – למצוא את האוצר שנקרא “חיים של חופש כלכלי”. לא היה לנו מושג איך עושים את זה, איך הופכים רעיון שנשמע אבסטרקטי ודמיוני לפעולות ממשיות ולדרך חיים. לא היה לנו מושג, כי כל מה שהכרנו עד אותו יום על יצירת הכנסות אפילו לא התקרב במהותו לעולם החדש הזה שנחשפנו אליו באותו הרגע. זה הרגיש לנו כמו ידע שהגיע מכוכב אחר, אבל הבחירה לצאת לדרך, גם אם עדיין לא הייתה ברורה וידועה לנו, נעשתה כבר באותו הרגע.

הכנס ההוא היה נקודת ההתחלה של המסע האישי, הזוגי והמשפחתי שלנו ליצירת החופש הכלכלי הנכון והמדויק לנו.
זה לקח עוד כשלוש שנים וחצי עד שהגענו להגשמת אותו חלום בעצמנו. מאז אנחנו בוחרים בכל יום מחדש לעשות את הטוב ביותר על מנת לעורר השראה באנשים לחיות את חיי החופש הכלכלי שלהם, ולעזור להם לממש מציאות חיים נפלאה זו בחייהם.

לעסק שלנו קראנו “הזדמנויות לצמיחה” כי אנחנו מאמינים שלכל אדם בכל רגע בחיים, בין אם הוא רגע שמח ומאושר ובין אם הוא רגע מאתגר, יש הזדמנות לצמוח.

את האתר הזה בנינו במיוחד בשבילכם – אנחנו כאן לכל שאלה וענין בדרך האישית והמשפחתית שלכם לחופש כלכלי, חיי שפע ושלווה.

קבלו מתנה - דו"ח 7 תובנות הבסיס שיעלו אתכם על הדרך לחופש כלכלי
דילוג לתוכן