מוזמנים להכיר את הספר החדש שלנו "החופש הכלכלי שלך"

הקורסים

הקורסים שלנו .

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף להרצאות, לקורסים ולתוכניות האינטרנטיות שלנו וליצור לעצמכם את חיי החופש הכלכלי הנכונים עבורכם.

כל התכנים פותחו על בסיס הניסיון האישי והמקצועי שלנו, עם המון חשיבה, ובהתבסס על פידבקים מלקוחות שחוו את התכנים ויצרו באמצעותם תוצאות משמחות.

התכנים האלה כאן לרשותכם כדי שגם אתם תוכלו ליצור את מציאות החיים הרצויה לכם.

לשחרר את המיליונר שבפנים

תכנית אינטרנטית מעשית בת תשעה שבועות שתעביר אתכם תהליך עומק מוטיבציוני, מנטאלי, רגשי, רוחני ופרקטי ותעלה אתכם על הדרך לחיי החופש הכלכלי הנכונים לכם. צפו בסדרת סרטונים (חינמית) שמסבירה על הדרך לחופש כלכלי ועל הצטרפות מיידית לתוכנית.
תכנית הדגל שלנו

נדל”ן בראש שקט – ממחשבה להשקעה

קורס אינטרנטי של שלושה שיעורים ממוקדים בהם נייצר יחד את המיינדסט הנכון ואת בסיס הידע שיאפשרו לכם, כמו למשקיעי נדל"ן רבים אחרים, להכיר את עולם השקעות הנדל"ן בארץ ובחו"ל, ולדעת להיכנס לעסקאות הנדל"ן הנכונות ביותר עבורכם בצורה מיטבית ושלווה
קורס

Pic Your Money – הדרך להפוך את התמונות שלך לערוץ הכנסות פסיבי

אם אתם אוהבים לצלם תמונות (ממצלמה מקצועית או מהסלולארי), אם הצטברו לכם תמונות לאורך השנים ואתם לא מרוויחים עליהן כסף – זה הזמן לייצר ערוץ הכנסה פסיבית באמצעות מכירת התמונות שלכם באתרי הסטוקים הגדולים. מוזמנים לקורס אינטרנטי בן ארבעה שיעורים שילמד אתכם לעשות זאת שלב אחרי שלב.
קורס

אאוטסורסינג מאסטרי

קורס אינטרנטי של שלושה שיעורים שמלמד בצורה ממוקדת ומהירה איך למנף נכון את הזמן שלכם באמצעות אאוטסורסינג (מיקור חוץ), ולייצר תוך שבועיים צוות עובדים מיומנים, מקצועיים וזולים.
קורס

לחלום, לתכנן, להגשים – מחיים של פשרות לחיים של משמעות, עוצמה ושמחה

קורס אימוני של שמונה שבועות במהלכו תלמדו איך לייצר את תוצאות החיים הרצויות לכם - לא להיות תלויים בנסיבות החיים, לא לתת לסביבה להשפיע עלינו באופן שלילי, לפתור את תופעת רכבת ההרים של המוטיבציה, למצוא מהו הכיוון הנכון עבורכם בחיים, ולבנות הלכה למעשה את הדרך לשם, בלי פשרות ובלי כישלונות.
קורס

שיתופי פעולה של מיליון שח בשבוע

מזה מספר שנים אנחנו מייצרים שיתופי פעולה שידעו לאורך השנים להכניס לנו למעלה ממיליון ש"ח בשבוע, ולייצר לנו ערוצי הכנסות פסיביות שונים. את הידע שמאפשר לנו לייצר שתפי"ם כאלה מעצימים וממנפים כלכלית יצקנו לקורס מעשי בן חמישה שיעורים.
קורס

וולנס פיננסי – לשבור את מעגל הסטרס הכלכלי – מפת הדרכים לשינוי וצמיחה כלכליים

בקורס מכירים את הרמות השונות של הוולנס הפיננסי וכיצד לעלות מרמה לרמה. מקבלים מפת דרכים, תובנות מעשיות וכלים פרקטיים המאפשרים לקחת שליטה על המצב, לייצר צמיחה כלכלית, לשבור את מעגל החרדה ולישון בשלווה
קורס

4×4 לזמן יזמי עם ילדים

אם אתם הורים לילדים בגילאי 5-16 שיודעים שיזמות ויצירתיות מקנים לילדיכם יתרון סופר חשוב לחיים, ואתם מוכנים לפנות סה"כ שעה ורבע מזמנכם כדי ללמוד איך לחזק מיומנויות אלה אצל ילדיכם – הקורס הקצר, הממוקד והמניע לפעולה הזה הוא בדיוק בשבילכם!
בקורס תקבלו תובנות, כלים מעשיים ואפילו משחקים
מיני קורס להורים

יזמות לילדים סקרנים – עושים כסף בכיף

סדרת אנימציה המעניקה לילדים בגילאי 6-12 כלים מעשיים, תובנות חדשות וחשיבה יזמית מקדמת שיאפשרו להם לגלות את נפלאות העולם היזמי (העסקי או החברתי) ולהתחיל להרוויח כסף בעצמם.
הסדרה מלמדת ילדים בצורה חווייתית מהו יזם, כיצד מוצאים הזדמנויות, איך מתגברים על הפחד, איך מייצרים שת"פים ועוד
סדרת אנימציה לילדים

לחיות בעוצמה

כיצד מייצרים חיים של עוצמה ב 3 שלבים מעשיים, איך הופכים את הרצונות והחלומות שלנו למציאות חיה, מהי הדרך לחזק את האמונה, האומץ והנחישות אל מול ספקות שעולים, איך מתמידים בשמחת חיים על אף נסיבות שונות, מהם כלים מעשיים לנטרול פחדים שצצים בדרך, ועוד
למעלה מארבע שעות תוכן מעצים
הרצאה מוקלטת

כלים אופטימיים לצמיחה

כל אחת ואחד "סוחב" איתו בורות כאלה ואחרים, והשאלה החשובה היא כיצד אנו מתמודדים איתם. האם אנו נשאבים לתוכם? האם מדלגים מעליהם? האם צועדים לצידם? מה הסביבה חושבת על הבורות שלנו? מה הם הדברים שמושכים אותנו פנימה אל הבור? מה הם הדברים שמאפשרים לנו להתעלות מעליהם? הייתכן שנצמח מהבור?
הרצאה מוקלטת

יצירתיות מעשית – 21 יום לחיזוק שרירי היצירתיות

סדנה מעשית, למי שמחפש לחזק את היצירתיות שלו. 21 ימים של תוכן ממוקד וייחודי המכיל את מיטב הכלים המעשיים, התובנות והתרגילים לחיזוק ושיפור היצירתיות הן ברמת התודעה והן ברמה הפרקטית. כלים שמאפשרים שינוי תודעתי מהיר ושמירה על יצירתיות גבוהה ברמה יומיומית.
סדנה מעשית

שפע מעשי – 21 יום לחיזוק שרירי השפע

סדנה מעשית, למי שמחפש לחזק את חווית השפע בחיים שלו. 21 ימים של תוכן ממוקד וייחודי המכיל את מיטב הכלים המעשיים, התובנות והתרגילים לחיזוק ושיפור חווית השפע בחיים הן ברמת התודעה והן ברמה הפרקטית. כלים שמאפשרים שינוי תודעתי מהיר ושמירה על חווית שפע גבוהה ברמה יומיומית.
סדנה

הדרך ליצור ריבוי מקורות הכנסה נוספים שנכונים ספציפית עבורכם

הסדנה מלמדת דרכים מעשיות לייצר הכנסות נוספות מבלי לשנות את השגרה שלכם, להפוך את חוויות החיים שלכם למקור הכנסה, למנף את החוזקות והיכולות שלכם על מנת לעזור לאחרים ולהרוויח כסף. הקורס משתמש במודל היפוך המשולש ליצירת מקורות הכנסה חדשים הנכונים בדיוק עבורכם.
סדנה מעשית

רוצים ללמוד מאיתנו בלייב? זה אפשרי בהחלט

קבלו מתנה - דו"ח 7 תובנות הבסיס שיעלו אתכם על הדרך לחופש כלכלי
דילוג לתוכן